O NÁS

HISTORIE

Společnost KERAMONT group s.r.o. vzniká v roce 2003 jako přímý nástupce firmy KERAMONT s.r.o., neboť byla založena vlastními zaměstnanci této předcházející společnosti. Ta byla založena již v roce 1991 a tvoří nedílnou součást naší historie také proto, jelikož jsme držiteli záručních smluv z mnoha zakázek této původní firmy. V současnosti je KERAMONT group moderní pevně vyprofilovanou renomovanou dodavatelskou společností v oblasti pokládky obkladů a dlažeb.

Firma s tradicí obou společností, s vyjímečnou profesní praxí a s rozsáhlým technickým know-how nyní spolupracuje na vývoji speciálních technologií v oblasti montáží obkladů a dlažeb. Tyto technologie také v praxi výhradně využívá v podobě systému stavební chemie Lasselsberger CERAMIC SYSTEM. Díky této spolupráci jsme schopni poskytovat i značně nadstandardní záruky v oblastech, kde řemeslníci často chybují.

Logo KERAMONT s.r.o. KERAMONT group s.r.o.

KNOW-HOW

Naše společnost se orientuje výhradně na technologie a systémová řešení tuzemského výrobce sortimentu stavební chemie značky Lasselsberger CERAMIC SYSTEM , která tvoří spolu s tuzemskou obkladovou keramikou značky RAKO uzavřené a certifikované technologie s přesně proměřenými parametry.

Tyto prověřené systémy naší firmě umožňují eliminovat poruchy na našich dodávkách a zároveň poskytovat i výrazně nadstandardní záruky na prováděné práce. Firma KERAMONT group úzce spolupracuje přímo s laboratořemi skupiny Lasselsberger group a mnohdy je praktickým hodnotitelem nových produktů před jejich uvedením na trh. Tato spolupráce nám poskytuje ty nejhlubší informace o námi používaných montážních materiálech, které limitují technickou dokonalost našich dodávek.


SYSTÉMY

  • Certifikovaná technologie „LB balkon
  • Certifikovaná technologie „Tichá dlažba”
  • Certifikovaná technologie „Akufloor
  • Systémové řešení koupelen
  • Systémové řešení bazénů
  • Systémové řešení chemicky namáhaných
    podlah
Certifikovaná technologie LB balkon Certifikovaná technologie Akufloor Systémové řešení bazénů